Öğrenim Seviyenize Özel Eğitim Programlarımız

deneyimli eğitmenlerimiz eşliğinde okul müfredatına paralel olarak, öğrencilerimiz hem okul döneminde sınavlara hazırlamaya yönelik hemde ingilizce seviyelerini ilerletmeye yönelik kurs programlarımız bulunmaktadır.

Bizimle iletişime Geçin
İlk Öğretim ingilizcesi

kurum olarak amacımız lise öğrencilerinin yoğun ders temposu içinde okuldaki eğitimin yanısıra ingilizce öğrenme sürecinin devamlılığı sağlamak ve kalıcı bir şekilde öğrencilerin zorlanmadan hedeflerine ulaştırmaktır.

Bizimle iletişime Geçin
Lise İngilizcesi

Üniversite Öğrencilerine Özel Hazırlanmış Genel İngilizce Eğitimleri.

Bizimle iletişime Geçin
Üniversite İngilizcesi
Eğitimlerimiz

YDS


ösym tarafından yapılan yabancı dil bilgisi vardır.kamu personeli yabancı dil sınavı yerine getirilmiş bir sınavdır.Bil bilgisi,okuduğunu anlama ,kelime bilgisi üzerine dayalı bir sınavdır.Akademik bir sınavdır.

Bizimle iletişime Geçin

TOEFL


Anadili ingilizce olmayanların ingilizce yeterliliğinin ölçülmesi için ABD tarafından bir çok ülkede yapılan akademik bir sınavdır. Türkiye'debazı kurum yada kurumların işe alımlarında adaylardan istediği ingilizce yeterlilik belgesidir.

Bizimle iletişime Geçin

TOEIC


Günlük iş ingilizcesini test eden uluslararası bir sınav türüdür.Ülkem,zde bazı bankalar,kurumsal firmalar tarafından kabul edilmektedir.

Bizimle iletişime Geçin

YÖKDİL


Yükseköğretim kurumları yabancı dil sınavı (YÖKDIL) adayların kendi alanlarındaki (fen ve mühendislik,sosyal ve beşeri bilimler,sağlık) dil becerilerini belirlemeye yönelik düzenlenen bir yabancı dil sınavıdır.Y

Bizimle iletişime Geçin