Anasayfa / Hakkımızda
Mametmatik Dünyasının Eğitim Anlayışı;

9-10-11 ve 12 sınıflar için okul derslerine yönelik çalışmalar yapılmaktadır.Sınıf mevcudu 12-13 kişilik gruplarda Matematik dalında başarıya başarı katmak temel hedefimizdir.Ayrıca V.I.P ders olarak birçok rakibinize fark atabilirsiniz.Eğitim anlayışımız ; bire bir ezberciliğe değil anlamaya, eleştirel düşünmeye, analiz ve yorum yapabilmeyi,bilgiyi depolamaktan çok bilgiye ulaşmayı, başarısızlığı değil başarılı olmayı amaçlamaktadır.
Ülke genelinde gerçekleştirilen Lider yayınların,ÖZDEBİR, test okul gibi deneme ile sınavları ile başarı sıralamanızı görmeniz mümkün. Elde edilen sonuçlar ile öğrencilerin genel başarısı ve ders başarısı hakkında bilgi edinmek, konu eksiklerini saptamak amacıyla analizli sınav sonuç karneleri titizlikle incelenir.Danışman öğretmenleri öğrencinin başarısını arttırmak adına çalışmalar yapıp siz değerli velilerimizi öğrencilerin durumları hakkında bilgilendirir ve önerilerde bulunur.


Vizyonumuz;

Gelişen teknoloji takip eden yenilikçi ve çağdaş eğitim anlayışı ile geleceğe umutla bakan "iyi Bir insan" olan bireyler yetiştiren, öğrenci memnuniyeti yüksek, lider bir eğitim kurumu olarak eğitim vermeye,başarılar yakalamaya devam edip çağdaş bir eğitim kurumu olmak.

Misyonumuz;

Kurumumuz özelikle eğitim sektöründe, dünyadaki gelişimlere ayak uyduran,kendini geliştiren,çağdaş eğitim ve öğretim tekniklerini,bünyesinde vizyonumuz hedeflerine uygun eğitim personeli ile öğrencilerle buluşturup onları en üst noktaya taşımaktır.
Bilimsel ve öğretici yöntemler ile yeni eğitim modelleri oluşturmak gelişen teknolojiyi eğitim sistemine adapte edip öğrenci memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.